Twój koszyk jest pusty.

Language: PL

O nas

Na rynku hurtowym z naszą ofertą części zamiennych do urządzeń GSM a w tym wyświetlaczy, baterii, klapek baterii, kamer, obudów i pozostałych mniejszych części elektronicznych oraz kosmetycznych jesteśmy obecni od 2012 roku, a gdyby dodać do tego lata doświadczeń w szeroko rozumianej branży GSM, można uznać, że już dawno osiągnęliśmy biznesową pełnoletność. Nie jesteśmy więc początkujący w branży GSM, choć dopiero w 2021 roku zdecydowaliśmy się na wyjście poza rynek hurtowy.

Weszliśmy na internetowy rynek części zamiennych GSM, kierując naszą ofertę głównie do klientów B2B – małych i średnich centrów serwisowych z Polski oraz UE specjalizujących się w naprawach.  Z wyjatkiem wyświeltaczy i baterii do Iphone'a oferujemy wyłącznie oryginalne części zamienne pozyskiwane bezpośrednio od producentów.

Współpracując z nami, otrzymujesz nie tylko najwyższej jakości oryginalne części zamienne GSM w konkurencyjnych cenach ale rownież darmową wysyłkę od niskiej wartości zamówienia, linie kredytowe, program lojalnościowy, możliwość składania zamówień do godziny 18:00, optymalizację wysyłek w postaci łączenia zamówień z całego dnia ale również wsparcie w zakresie dokumentacji producentów oraz pewność, że nie zostawimy Cię bez rozwiązania. Dla nas to Ty jesteś najważniejszym elementem naszej działalności. Przekonaj się, zostań naszym klientem, poczuj się jak w domu a nie pożałujesz !

Data aktualizacji: 2023-06-19 17:43:00